Štěňata a chovatelský servis

Plánujeme štěňata v druhé půlce roku 2024.

Maminkou bude naše Alexandrie, tatínek bude ze zahraničního chovu. 

            Chovatelský servis

Vím, že první dny a měsíce se štěňátkem jsou důležité (výživa, návyky...) a mohou být náročné, puberta s mladým psem je někdy na nervy a psí dospělák umí taky svoji rodinu potrápit. 

Budou různé situace ať kvůli jejich a vašim potřebám, návykům, povaze nebo plánovaným společným aktivitám nad rámec "mazla" (agility, sportovní kynologie, pasení, canisterapie, obedience, dogtrekking...). Proto jsem tu a od toho, abyste se na mě obrátili, kdykoliv budete potřebovat a chtít. V kontaktu s budoucími majiteli jsem od rezervace štěňátka, po jeho výběr a vyzvednutí. 

Kupní smlouva, kterou posílám dopředu k nahlédnutí a podpis smlouvy se učiní při závazné rezervaci štěněte. Samozřejmostí je i chovatelský balíček (obsahuje napachovanou deku, hračky, obojek, vodítko, cvičné vodítko, misku, žrádlo na které jsou štěňata zvyklá, kartáč a kosmetiku). Tudíž pro první dny nepotřebujete nic pouze spoustu času a pevné nervy.

Po vyzvednutí v případě potřeby a zájmu budu velice ráda za návštěvu, kdy si můžeme pohovořit o radostech i starostech s Vaším přírůstek. Mohu poradit se základy poslušnosti, hygienou a péčí o srst. 

Po dohodě s dostatečným předstihem je možné se o psa postarat, pokud nemáte hlídání.

Těšíme se i na setkání s Vámi!